KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9769351
nr 976 9351
Gravyr
+ litografi
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:04:25
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr